Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon csunyan kirepedezett...

Nagyon csunyan kirepedezett szaraz kezre milyen kremet ajanlotok? Legyszi arat is irjatok.

Figyelt kérdés
a ferjem kint dolgozik es ez a hideg mar nagyon megette a kezet. pedig ha a munka engedi kesztyut visel.
2012. febr. 6. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Dove extra száraz kézre
2012. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neutrogena.

Nagyanyáink módszere: natúr disznózsír.

2012. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Unguentum hydrosum és/vagy Unguentum glycerini. Mindkettő gyógyszertárban kapható zsíros kenőcs. Mivel patikai termékek, így az áruk hatalas szórást mutat, .. minden gyógyszertárban más - elvileg max. 300-400 Ft kellene, hogy legyen egy kis, 50g-os tégely, de volt, ahol 1000 Ft-ért láttam. Nagyon sűrű és zsíros állagú, tömör krémek, nehezen szívódnak be!

A legjobb, de kb. háromszor annyiba is kerül az Excipial Repair krém (kb 1400 Ft). Apukám hidegtől kirepedezett kezét is ezzel hoztuk rendbe, illetve amikor sikeresen tömény hidrogén-peroxidot öntöttem a kezemre, akkor én is ezzel hoztam utána rendbe a bőröm.

2012. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!