Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6 éve van alkarfájdalmam, nem...

6 éve van alkarfájdalmam, nem használ semmilyen helyi injekció, jegelés, vagy fájdalomcsillapítás, max rövid ideig, elképzelhető hogy más helyről sugárzik oda a fájdalom?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nyakról sugározhat oda. Voltam MR vizsgálaton meg reumatológusnál,semmit nem találtak, tehát a gerincem elvileg rendben van. A jelenlegi ortopéd orvos aki kezel aztmondja hogy teniszkönyökem van, mindenesetre én ezt nem akarom elhinni mivel az a pont ahol a teniszkönyöknek kikéne alakulnia egyáltalán nem fáj. A csukló, könyék és vállizületeimet eléggé merevnek érzem, lehetséges ez miatt jelentkezik a fájdalom? Egyébként évekig body buildingoztam.
2012. febr. 13. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Most keresgélek a teniszkönyökömre valami választ, és valóban a bal könyököm/alkarom fáj kifejezetten, pl homlokra emeléskor, vagy oldalemeléskor. Valamint a jobb oldalon a nyakam is, ha jobbra döntöm a fejem. Tehát van összefüggés. A megoldást még keresem, mert csak 1 gónapja van még meg, de már zavar.
2012. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!