Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmai vannak aki éber...

Fájdalmai vannak aki éber állapotban van a lélegeztetőgépen?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom éber állapotban van a lélegeztetőgépen és olyan keservesen néz rám ha be megyek próbálja nyitni a száját de láttam ,hogy a nyelve a szájpadlására van ragadva és nagy nehézségek között nyitotta meg egy picit.szerintem azt akarta monda ,hogy vegyék ki neki a csövet a torkából.

2012. febr. 23. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írták, hogy kellemetlen, mert nem lehet enni, inni és beszélni. De kap nyugtatókat, amitől már nem is fáj.

Ha tud inteni a fejével, akkor őt is megkérdezheted, hogy fáj-e. Talán még örülne is, hogy ennyire együttérzel vele.

2012. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!8 napja van rajta.És úgy olvastam 8-10 napig lehet rajta mert légcső lágyulást kaphat.De nem akarják le venni mert ha le veszik meghal.
2012. febr. 24. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is levételről lenne szó, hanem átalakításról, hogy kanülön keresztül kapja a levegőt. Ezt kellene kérni, ha lehet, bár lehet, hogy azt fogják mondani, hogy az állapota miatt nem lehet megcsinálni. Akkor tudna enni-inni, tátogni, és nem lenne olyan rossz neki.
2012. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!