Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátom 3 éve pitvar sövény...

Barátom 3 éve pitvar sövény hiány miatt műtötték.2 hete folytonos rosszullétei vannak pl: nyaki ütőér fájdalom bal kézben is, hasi panaszok, rossz közérzet, fáradékonyság álmosan ébred fel, szédülés. Minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Az orvosok tesznek rá. Mert pánik beteg is. Én is az vagyok így tudom semmikép se az. Szeretnénk tudni merre illetve milyen, szakrendeléseket keresünk fel.

2012. febr. 25. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem hívd fel a 112t, vagy a tudakozót, ők talán tudnak segíteni, mondd meg hogy ilyen tünetei vannak, de nem akarnak segíteni és hogy ajánljanak 1 másik kórházat/orvost.


elég szomorú egyébként, sok sikert kívánok, ne finomkodj, mert életről van szó. jó egészséget neki.

2014. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!