Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kattog a bokám? (Bővebbe...

Miért kattog a bokám? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Mikor lépek kattog a bokám folyamatosan mindakettő.Rendszeresen sportolok, kosárlabdázom.A bokám is szokott fájni.Sportolás közbe az erek mentén kicsit belilul.Hordok bokavédőt de attól még jobban fáj a lábam.Ezek normális reakciók?Vagy tudtok segíteni hogy szerintetek ez mért van? 12/L
2012. febr. 27. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lépésnél "kattogsz"? Fájdalommal jár a kattogás? Mikor kezdtél kattogni? Mennyi ideje sportolsz, milyen magas vagy, hány kiló? Lehet, hogy a bokád nem bírja a terhelést, le kéne lassítani egy kicsit. Ha jobban fáj a bokavédőtől, akkor vagy rosszul teszed fel, vagy nem megfelelő a védő. Nekem anno a sima fásli vált be a legjobban.
2012. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen szinte mindig.Nem szokott fájni.Hát már úgy vagy 3-4 hónapja.5 éve folyamatosan kosárlabdázom, 152cm és 43 kg (nem vagyok túlsúlyos, se kövér) Igen sokan mondták már hogy valószínűleg nem bírja a terhelést.Ajánlatos egyébként elmenni egy orvoshoz megvizsgáltatni? Köszönöm a választ, akkor kipróbálom a fáslit is!:)
2012. febr. 28. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsánat a késői válaszért :) Szóval: dokihoz mindenképp érdemes lenne elmenned. Nem nőttél hirtelen az utóbbi időben? Az is okozhatja... Amíg nem fáj, addig valószínűleg még nincs nagy gond, idejében el lehet kapni a dolgot. Ha a doki nem tud rá mit mondani (megesik), akkor egyszerűen csak a sport. Nekem is kb ennyi idősen kezdtek kattogni az ízületeim, szintén sokat sportoltam :) Azóta is kattog, de a fájdalom nagyon ritka :)


Első válaszoló voltam :)

2012. márc. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi gond :) Igen ,már tervezzük hogy elmegyünk a dokihoz...Hát nem igazán nőttem sokat.max 1-2 centit.

Na akkor jó, azt hittem nagy a baj de mostmár tudom nem :) Köszönöm még egyszer! :) :D

2012. márc. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!