Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem akar...

Mit tegyek, ha nem akar "kidugulni" a fülem?

Figyelt kérdés
Tudjátok,amikor ásítotok,és akkor van az a pattogó hang,vagy nyeléskör.A fülkürtben, a légnyomás kiegyenlítésekor hallani ezt.Na,és nekem a jobb fülemen, rendesen kidugul,de a balon,akárhogy próbálom kidugítani nem megy.Mit tegyek,hogy rendesen halljak,mert kevésbé hallok ilyenkor.Vagy magától "visszarendeződik"?
2009. jún. 8. 18:44
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és volt már ilyen régebben is,akkor magától kidugult.
2009. jún. 8. 18:45
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Előfordulhat, hogy fülzsírdugó, azt a fülészeten tudják kimosni. Te ne piszkáld, mert csak jobban belenyomod. Ha két nap alatt nem múlik el, menj el fülészetre.
2009. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a fülpiszkáló csak beljebb nyomja a fülzsírt. fülészetre menj, vagy kövirózsaolajat csöpögtess bele. én szódabikarbónát szoktam használni vízben feloldva, de van fülgyertya is
2009. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és még valami: lehet hogy azért nem dugul ki rendesen a fülem,mert meg vagyok fázva???Mert be van dugulva az orram,meg szipogok,ekkor régebben be volt dugulva a fülem, de ki tudtam dugítani:S
2009. jún. 8. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Apukámnak segített a fülgyertya, ilyen panasznál. Az orvosa ajánlotta!
2009. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem lehet megfázástól, mert emlékszem nekem is így volt vagy 2 napig
2009. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvagy fázva és be van dugulva az orrod, szerintem egyelőre nem gond, hogy bedugult a füled. Fülgyertya; kövirózsa; Otipax fülcsepp; kb. fél kg meleg só konyharuhában - ráfekszel a bedugult füleddel; esetleg infralámpa. Én ezeket kombináltam, bevált. De ha fájni kezd a füled, azt javaslom, menj el a dokihoz! ;)
2009. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
óhhh.nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és szerencsére elmúlt magától,csak most vettem észre:)Pedig rendesen úgy tűnt,hogy valami nagyobb baj van.De szerencsére elmúlt,de azért jó volt megkérdezni,mert tudni fogom,mit csináljak,ha esetleg nem múlna el magától legközelebb;)Köszi a válaszokat!!!
2009. jún. 8. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyenkor mindig fül-orrgégészhez megyek aki kiszívja a fülzsírt, mert vékony valami füljáratom ami miatt nem tud rendesen kifolyni a víz, így aztán félévente jól bedugul fülzsírral...De teljesen fájdalommentes meg tökjó utána szóval ettől is lehet. Ja meg megfázásnál, torokfájásnál jobban érezhető.
2009. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!