Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj az anyajegy eltávol...

Nagyon fáj az anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két anyajegyemet le kéne szedetnem, arra lennék kíváncsi, hogy mennyire fáj és, hogy a műtét után mikor lehet haza jönni.2-3 óra?

Akinek már volt Anyajegy eltávolítása, kérlek írjon.Tudom, hogy kis műtét, de én félek tőle.://

Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2012. márc. 6. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Tavaly télen szedték le az anyajegyemet nyak-váll körül. :) Úgy volt hogy elküldtek átöltözni, sapi, ilyen zsák szerű ruha, mindenféle fémet le, és a zsák cipő féleség. :) Csak a fehérnemű maradhat rajtad. Kicsivel később behívott az ápoló, elkezdett beszélgetni, hogy félek-e (persze rettegtem, de nem mondtam senkinek! :) ) Felfeküdtem az ágyra, letakartak hónomig. Az ápoló lefertőtlenítette a területet, aztán letakarta egy steril fólia féleséggel, a fejemet, és a műtétet területén pedig ki volt vágva a fólia. Jött az orvos, beadta az érzéstelenítőt (féltem hogy nem fog egyből hatni, érezni fogom stb. De rögtön hatott) és elkezdte a műtétet, kb. 10 percig tartott, vagy addig sem. :) Ici-pici varratokkal cik-cakkosan összevarrták, és ahogy felöltöztem, vezethettem haza! :) Nincs okod félni! :) Én is borzasztóan féltem, hogy jaj, mi lesz. (Sőt, még az újraélesztő gépet is bekapcsolták mellettem...) Fel a fejjel! :) A műtét előtt ki kell töltened papírokat, és után öltöző, műtét és mehetsz is haza! :) Feltéve ha nem késik a doki, ami elég gyakori! :) Ha érdekel még valami, kérdezz. :)

2012. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Ja, és utána, amikor már nem hatott az érzéstelenítő, kicsit fájt, de nem vészes. :) 10 nap után varratszedés, és ha nincs bajod, a kutya se fog tovább érdekelni! :) Legalábbis, engem nem hívtak vissza, de egy barátomat igen. Kicsit lassan gyógyul, de idővel sokkal jobb lesz! :)
2012. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is leszedtek már két anyajegyet. Egyet a hasamról, a másikat pedig a vállamról. Igazából egyáltalán nem volt borzasztó. Nekem kicsit az injekció fájt (főleg a vállamnál), de az se olyan nagyon. A többi meg egyáltalán nem. Szóval nem kell félni!:) És ráadásul hamar túl vagy rajta.

2012. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:))

nekem egyet a hasamról és egyet a hátamról kellene leszedetni. Már egy éve mondta a bőrgyógyász, de nem mertem elmenni. de mesélte egyik ismerősöm, hogy veszélyes lehet ha nem szedik le úgyhogy rászántam magamat. de azt olvastam h jobb ősszel vagy télen leszedetni. szóval lehet várok még addig. csak félek, hogy a nyáron valami baj lesz vele. reménykedem, hogy ha eddig nem volt baj akkor még ezt a "kis" időt kibírja.:) a varratszedés mennyire fájdalmas?:/

2012. márc. 7. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a varratszedés nem túl kellemes, de simán kibírható. Ott is befújják fájdalomcsillapítóval, úgyhogy kibírod.:)
2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem esküszöm a varratszedés jobban fájt mint maga a műtét! :) Mondjuk akkor nem volt igazán kedves a doki velem... Igen, ősszel/télen jobb leszedetni. Nekem is novemberben szedték le. :)
2012. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy az injekciót az anyajegybe adják vagy mellé??
2013. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellé adják az injekciót. Kemény lenne ha az anyajegybe adnák. Bele is haltam volna.
2013. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kimaradt az XD
2013. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!