Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja 3-4 óránként elkezd...

2 napja 3-4 óránként elkezd vérezni az orrom. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szerdán enyhe agyrázkódást kaptam, ha ez számít...
2008. ápr. 11. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem vagyok szakértő, ... de mindenképpen azt javaslom, menj el orvoshoz! Ma péntek van, szerda két napja volt, szóval, ha az agyrázkódás óta vérzik az orrod, akkor 99%, hogy összefüggésben áll vele. A 3-4 óránkénti vérzés nagyon gyakori, de persze azt is fontos lenne tudni, hogy egy alkalommal mennyi vér távozik.

...Egyébként függetlenül a vér mennyiségétől, mindenképpen menj el orvoshoz, mert ez nem normális! ... Szerintem ne várd meg a hétfőt, keresd fel még ma az ügyeletet!

Jobbulást kívánok! :)

2008. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem is minnél hamarabb menj el egy orvoshoz, mert lehetséges, hogy az agyrázkódással kapcsolatban komplikációk is léphetnek fel. Nekem egy öröklött betegségem van; orrsövényferdedség, aminek következtében az orromban legynegült egypár ér fala, ezért naponta 3-4 alkalommal vérzik az orrom... de már megszoktam... :)
2008. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a doki! A vér tényleg vér vagy olyan vizes vér??? Mert ha vizes, akkor AZONNAL dok! Ez akár koponyalapi törés is lehet!!
2008. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!