Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valaki akinek sajnos...

Van valaki akinek sajnos szívbeteg a gyermeke?

Figyelt kérdés
A kisebbik lányom 7.hónapra született és szívbetegséget állapítottak meg neki, pontosan Fallot tetralógiát. Van még vki aki ilyen cipőben jár? Ha igen mire számíthatok? 1 éves korában szeretnék műteni, mit csinálnak a kisszívével?
2012. márc. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt leírnak mindent, érthetően.

2012. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, de ezeket már tudtam, csak hátva van valakinek személyes tapasztalata, de azért többet tudok egy kicsivel.
2012. márc. 9. 17:12
 3/4 anonim válasza:
Mi történt veletek azóta?
2012. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tréka válasza:
Gondolom három év után már nem nagyon figyeled a feltett kérdésedet, de azért megírom:) 15 vagyok lány vagyok. Fallott tetralogiam van sajnos vagy nem sajnos. 2 éves koromban műtöttek. Betettek nekem egy eret a nyakamba. Azóta semmi műtétem nem volt.a futást kellett mellőzni az életemből és még pár sportot a dokim parancsára... Így is boldog vagyok és remélem a kislányod is az:)kitartást kívánok és legyetek boldogok :)
2015. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!