Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami termeszetes antidep...

Van valami termeszetes antidepresszans?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi bajom van, nincs kedvem semmihez es senkihez, minden hulyesegtol kikeszulok, ma meg a sirast is elkezdtem, mert valaki csunyan beszelt rolam (??). Nem tudom, mi lehet az oka, ha nem rolam lenne szo, azt mondanam, hogy a "gyenged napok" miatt, de mostanaig nem voltak ilyen tuneteim. Gyogyszert nem akarok szedni. Ha esetleg volna valami keszitmeny... tud valaki ilyet?
2012. márc. 12. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
24/n vagyok..
2012. márc. 12. 19:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, vannak homeopátiás szerek, vannak gyógyteák, én mégis azt javaslom neked, ha engedi az egészséged, kezdj el mozogni, mondjuk fussák kerékpározzál. Eleinte nagyon nehéz lesz elkezdeni, de meglátod egy idő után már hiányozni fog, a depresszió a múlté lesz.
2012. márc. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orbáncfű, 2 hetenként kell szünetet tartani és elég sok gyógyzser hatását befolyásolhatja(többek között fogamzásgátlóét). Amúgy ez az egyetlen antidepresszáns hatású növény, de szerintem többre mész, ha kimozdulsz egy hétvégére és sokat sportolsz.
2012. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A friss levegőn mozgás és a nap nagyon jó

dió

csoki

banán

Remotív kapszulla, abban orbáncfű van.

Ezek mehetnek együtt, szedni kell két hétig, meg enni, és menni, azzután fogod érezni a hatást.


Ha a ciklusodhoz kapcsolódik, akkor barátcserje kivonatot keres, Premens tablettát, gyógynövény az is.

2012. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nmelehet h B vitamin hiányod van? Attól is lehet. Egy kis B vitamint szedhestz így tavasz elején. Az jó az idegeknek. És egyél nyers élesztőt csipetnyit naponta. Jó nagydarab marhahúst!


Nem lehet, hogy fogyózol?

2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vega vagy?
2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdődő depressziód van. Azt mondják, javítja a beteg rossz hangulatát, ha elfogyaszt 1-2 csészényi uborkafű, vagy vasfű teát. Megpróbálkozhatsz naponta 1 csésze forró rozmaring teával, amibe egy csipetnyi macskagyökeret keversz. Az idegrendszert serkentő, a 4-5 virágzó levendula hajtásból készített tea is, amely nyugtató hatású mézzel édesíthető.
2012. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem fogyozok, nem vagyok vega sem. Meg mostanaig nemigen fordult elo, kiveve ha gondok voltak a munkahelyemen, ezert is gondoltam, hogy szedek valamit...
2012. márc. 13. 07:23
 9/9 anonim válasza:
van, a csokolade
2012. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!