Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha törzstájon mély, sugárzó,...

Néha törzstájon mély, sugárzó, szúró fájdalmat érzek, ami erősebb légvétellel erősödik, ez valami szervi baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom a pontos helyet behatárolni, annyire szétsugárzik. Ilyenkor 10 percen keresztül nagyon lassan és keveset veszek levegőt, és máris abbahagyom, ha érzem, hogy a fájdalom is erősödik. Úgy érzem, annyira fáj, hogy ha folytatnám és hagynám, szétrobbanna valamim. 10 perc múlva aztán teljesen elmúlik és akár hetekig vagy hónapokig nem érzem, de van olyan is, hogy 2-3x jelentkezik hetek alatt. Naponta sosem. Nem hastáji, azt azért merem állítani, inkább hátul érzem és belül, középen, derék magasságban. Orvos nem hiszem, hogy tudna vele mit kezdeni, anno is magamtól jöttem rá, hogy a fogamzásgátló miatt ájulok el. A vérképeim normálisak, és ha éppen nem fáj, mit tud velem csinálni?

2012. márc. 15. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvosi kivizsgalas, rontgen, ultrahang pl., hiszen ezekkel mar kitudjak deriteni ennek az okat.Emesztoszerveddel, szekleteddel nem voltak problemaid elotte? TEhat miota van ez jelen?
2012. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néhány éve jelentkezett először (kb 5). Emésztőrendszeri problémám...hát, széklet rendben, esetleg hajhullás utalhat rá? Elöl középen eléggé megritkult a hajam. Na meg kissé mintha szelesebb lennék, mint voltam évekkel ezelőtt. 1 éve lakom Bp-en, nem tudom, itt milyen lesz a háziorvos, de ahova addig jártam, ott nem nagyon igyekeztek kivizsgálni a panaszokat, én pedig ebből indulok ki, rossz tapasztalatokból. Lehet eröltetni háziorvosnál röntgent vagy UH-t, ha magától nem küld?
2012. márc. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!