Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy jó ideje nehezen, és...

Egy jó ideje nehezen, és rosszul is alszok el. Reggelente szinte mindig felhevült testtel, megizzadva ébredek és valószínűleg erőteljesen forgolódok is éjszaka, mert reggelre mindig elalszom a hajam. Hogyan lehet ezt megszüntetni és mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már próbáltam többet mozogni és jobban lefárasztani magam, de nem igazán eredményes. Álmodni nem álmodok, vagy ilyesmi és nem igazán értem miért lehet ez. Azt olvastam valahol, hogy éjszaka nem kellene képernyők előtt lennem (gép,tv stb.), mert az befolyásol valamit.

Már 1-2 éve ez van. Altatót nem szívesen szednék, mert utálom a gyógyszereket. Az ágy kényelmes és a környezet sem túl zajos, vagy ilyesmi. Most leszek 18.



2012. márc. 24. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mennyit sportolsz? Fuss este egy fél órát,úgy fogsz aludni mint a bunda
2012. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!