Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zöldkagyló kapszula szedése...

Zöldkagyló kapszula szedése esetén kell tartani szünetet?

Figyelt kérdés
A térdem porcproblémái miatt kell szednem már kb. 2 éve, eddig folyamatosan szedtem, az orvos nem mondta, hogy kellene tartani szünetet, viszont a patikában ajánlották. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2012. márc. 24. 22:49
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én 14 éves lány vagyok. Nekem is fájt nagyon az egyik térdem,és guggolni se tudtam. Ez elég rossz 14 évesen... :( Elmentünk orvoshoz,és én nekem is ezt mondták,hogy szedjem. azt mondták,hogy 3 hónapos adagot szedjek, és utána menjek vissza. Már majdnem letellt és már sokkal jobb a térdem. Nekem nem mondott semmit,h kell-e szünet,de te mondjuk már 2 éve szeded... Szerintem menj vissza az orvoshoz és kérdezd meg tőle. Ja és meg én kérdezném,hogy ha már szinte teljesen jó a térdem,akkor is vissza kell mennem? Nem nagyon szeretnék.
2012. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem azért menj vissza, mert lehet mond még egy-két dolgot. Én legalábbis megfogadtam, hogy addig mindig visszamegyek, ameddig teljesen helyre nem jön, és az orvos is azt nem mondja, hogy most már jó.
2012. márc. 31. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A zöldkagyló szedhető folyamatosan mivel egy természetes anyag. Az ízületeknek nagyon kell a folyadék, aki nem iszik eleget rosszabbodhat az állapota. Gondoljatok bele, miből pótólja a szervezetünk az ízületi folyadékot, ha nem iszunk elég vizet? A folyadékot a rendszeres mozgás segíti a megfelelő helyre visszatermelődni. A zöldkagyló így tud legjobban segíteni, ha ezek mind megvannak.
2013. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még most olvasom, hogy jobb, mint a hagyományos ízületvédők [link]
2013. aug. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!