Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan fogyhatn...

Mit csináljak? Hogyan fogyhatnák nagyon gyorsan nagyon sokat? A többi lent!

Figyelt kérdés
14 leszek 2 hónap múlva , és idén ballagok ! 79kg vagyok :'( és ez miatt sokszor elég deprssziós is. Narancsbőrös is a csípőm elég csúnyán a hasamon van két csík ! Rettentően csúnyának érzem magam ! És legszivesebben ki se mennék a szobámból ! Ennek ellenére nem csúfolnak ez ad egy kis önbizalmat ! De már az is megfordult a fejemben hogy öngyilkos leszek ( Sőt elég sokszor megfordul ,mostanában naponta ).Nagyon vészes a helyzet ? Mit tanácsoltok ? Segítsetek lécci :'(
2012. márc. 27. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt, fogyást folyamatosan kell elérni, mert különben baromi egészségtelen, és vissza is fog szaladni.

Mozogj - SOKAT! Lépcsőzz, sétálj le pár megállót hazafelé, járj el úszni, bicajozz, görkorizz, ugrókötlezz.

Szólj anyukádnak, hogy egészségesebb ételket csináljon, és csak vizet igyál, semmi cukros löttyöt. Le fognak menni a kilók.

És törödj bele az egészséges lassú fogyáésba, nem az utolsó percben kellett volna észbekapni.

2012. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom , de a mozgással az a baj hogy a térdkalácsomat tartó ínszalagok( vagy mik tartják ) nagyon lazák ,és szokása félre csúszni, és az orvos megműtetné de még növök ezért nem lehet ! Lépegetőgéppet szoktam használni , de ott meg attól félek hogy a vádlim túl vastag és izmos lesz
2012. márc. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!