Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Tegnap kijött a...

Mi lehet ez? Tegnap kijött a nemiszervem mellett egy ilyen hólyagos kinövés. Fehéres rózsaszínes pattanásszerű valami... van benne valami fekete pontszerű valami is, és ha hozzáérek fáj.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 15. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán begyulladt szőrtüsző...
2009. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, tuti hogy nem az
2009. jún. 15. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Miteszer? Várj pár napot, ha besárgul, pattanás, kinyomhatod nyugodtan. Nem borotválod ott a bőröd?
2009. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát mostanában kicsit elhanyagoltam..ma borotváltam, és ez már tegnap jött ki, szóval biztos vagyok benne hogy nem a szőrtüsző gyulladt be


Hát én is úgy gondoltam, hogy várok. Ha nem javul irány a doki

2009. jún. 15. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

ilyen nekem is szokott lenni, sokáig azt hittem herpesz, de mikor rájöttem, hogy kitudom nyomni, akkor tudtam hogy pattanás. nekem is szokott lenni melette és rajta is. várd meg mig kinyomható lesz és akkor nyomd ki, de jól fertőtlenítsd le!

2009. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez biztos hogy nem pattanás. Ez sokkal rondább és nagyobb mint egye pattanás. Nagyon csúnya és nagyon nagy:S
2009. jún. 15. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem befelé nőtt egy szőrszálad és az így néz ki, fájni fáj sőt még befelé be is gennyesedhet

próbáld meg pattanás leszárítóval bekenni ha így sem történik semmi menj el egy bőrgyógyászhoz.

2009. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is befelé nőtt szőr.Haveromnak is volt csak nem ott.Menj el bőrgyógyászhoz ő ad egy kenőcsöt azzal kend pár napig és elmúlik.Már ha az az.. De szerintem menny el orvoshoz.
2009. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!