Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány kg az ideális 181cm...

Hány kg az ideális 181cm magassághoz? 18/F

Figyelt kérdés
jelenleg 125kg vagyok

2012. ápr. 2. 16:46
 1/6 anonim válasza:
90-100kg izomzattól függ...
2012. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75-80
2012. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemigazán van izomzatom, mivel nem járok gyúrni
2012. ápr. 2. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el rendszeresen mozogni. Úszás, futás stb. Legjobb az lenne, ha beiratkoznál edzésre. És lemegy rólad a felesleg előbb utóbb
2012. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a testalkatod, milyen a csontozatod, hogy növésben vagy-e még, hogy sprtolsz-e és milyen szinten.


Átlagban kb. 70-75 kg. A BMI-index-szel ki tudod számolni, a neten egy csomó helyen fenn van, elég csak a gugliba a BMI-t megadni.


A 125 kg ilyen magassághoz és életkorhoz nagyon sok, erősen túlsúlyos vagy. Sport és fogyókúra. Leállni a kényszeres evéssel; anyukának, nagynéninek megmondani, hogy "köszönöm, elég ennyi, nem kérek többet".


Ha tisztán piknikus alkat vagy véletlenül (ami a magasság miatt nem valószínű, de lehetséges), akkor nem szükséges kemény diátába fognod, mert a testalakatod nem bírja, és úgysem fogsz lefogyni 75 kg-ra (vagy visszahízod hamar az eredeti súlyodat), akkor a mozgás ajánlott és odafigyelni arra, hogy mikor és mit eszel.


Úszás! Bárkinek, aki tud úszni, kiváló lehetőség a súly megtartására, aki pedig túlsúlyos, annak különönsen ajánlott, mert a csontrendszert segít tehermentesíteni.

2012. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan 80 kg szerintem jó, én 172 cm-rel 74 kg vagyok.
2012. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!