Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lumbágóra valami otthoni...

Lumbágóra valami otthoni kezelést? Vagy milyen gyógyszer, kenőcs szükséges?

Figyelt kérdés
A párom lába nagyon fáj,már sántít is.Olvasgatott,lumbágóra gyanakszik.

2012. ápr. 3. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Masszázs, erős fájdalom esetén jeges borogatás, csontkovácsolás, talpmasszázs.

Kemény fekhelyen pihenjen, tegyen egy deszkát a matraca alá.Vagy végezzen fájdalom csillapító gyakorlatokat. Pl:feküdjön hanyatt, és lassan húzza fel a térdét a mellkasához, kezével kulcsolja át a lábát.Akupresszúrás kezelés: Feltéve, ha nem visszeres a lába,a térdhajlatban hátul, középen lévő pontot szokták ingerelni, befelé irányuló nyomással.

2012. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nutrilite glükozamin tabletta. Minden izületi fájdalomra jó, de nem helyettesíti a gyógytornászt.
2012. ápr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyukám ilyenkor egy clotargin nevű, rettenet büdös, kígyómérges kenőcsöt használt. Neki bevált pedig elég brutál becsípődései voltak napokig mereven feküdt az ágyban, a rötyire kimenni egy félnapos procedúra volt. Neki ez használt meg néha sárvári termál kristályos vagy holt-tengeri sós fürdő segített.

De azért tényleg nem árt elmenni egy dokihoz. Most nem tudom, hogy van de lehetett kapni beutalót gyógyfürdőre és gyógymasszázsra.

2012. ápr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Olvasgatott? Gyanakszik? És máris kezelés? Orvos, diagnózis.
2012. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ezek nagyon jók.

Bár a talpmasszás nekem annyira nem tetszik,mert azt nekem kell csinálni :P :) :)


Igen olvasgatott,és igen kezelés.Beírta a google-ba hogy fáj a lába, és a a tünetek alapján erre gyanakszik.Mert ugye ezt írtam a kérdésbe is.Azért most kérdeztem meg,mert jobb előbb tudni,mit kell tenni..Azt nem írtam hogy nem megy orvoshoz

2012. ápr. 3. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!