Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aftát lehet házilag kezelni...

Az aftát lehet házilag kezelni? Vagy csak amit a patikába kapni lehet ecsetelővel?

Figyelt kérdés
és ez fertőző??

2012. ápr. 17. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aphta az, ami gyógyszerrel 7 nap alatt múlik el, gyógyszer nélkül 1 hét alatt. Egyébként öblögethetsz 1 ezrelékes Neomagnol-os oldattal. 1/4 tabl.-át oldj fel 2 dl vízben. Minden alkalommal friss keveréket készíts.
2012. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 nap meg 1 hét nem ugyan az?...
2012. ápr. 19. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Azért mondják, hogy nem kell gyógyszer rá!
2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pont ma olvastam én is erről, állítólag ha sót raksz rá, az hatásos lehet, bár én még nem próbáltam. Nedvesítsd be a kisujjadat, bele a sóba, nagy levegő és hajrá!
2012. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
cukor hatásosabb. de normaflore-all gyorsabb! próbáld ki, 2000-et veszíthetsz és 3 nap alatt elmúlik. nélküle lehet 2 hét is. sok okoskodó idiótára ne halgass. én évek óta így szabadulok meg tőle.
2013. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10-es után nekem újra kijött, de ha 10 napig szedem (20-as kiszerelés) tána nem esek vissza.
2013. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!