Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki részeg, akkor...

Ha valaki részeg, akkor hülyeségeket beszél, csak éppen azt, amit normál állapotban nem merne?

Figyelt kérdés
Sokat tűnöttem már,ezen az egyszerűnek tűnő kérdésen.. Már 16éves vagyok,de én még sosem voltam részeg.Nem is tudom mire jó,meg semmi ilyen. Mi játszódik le olyankor az ember agyában?Egyik barátnőm szerint,akkor felszabadultabb,DE az igazat mondja.. Sokszor mondtak,már részeg pasik,nekem is ezt-azt..De akkor ez azt jelenti,hogy normális(józan)állapotukba nem mondanák?
2009. jún. 20. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van. Még kérdőjel se kellene a végére! :-)
2009. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:P
2009. jún. 20. 21:31
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy, a kérdést elírtam :D

Tehát, ez lenne:

Ha valaki részeg,akkor hülyeségeket beszél,vagy csak éppen azt,amit normál állapotban nem merne?

Mert,ahogy előbb kiírtam,kicsit érthetetlen:D

2009. jún. 20. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Valaki hülyeségeket valaki pedig olyan dolgokat amit nem merne. Én pl. inkább hülyeségeket. Nem mindenkire hat ugyanúgy az alkohol.
2009. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Rúgj be egyszer úgy istenesen, akkor talán választ kapsz erre a kínzó kérdésedre.
2009. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha egyáltalán tud majd beszélni:D
2009. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!