Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fájdalom nélkül...

Hogyan lehet fájdalom nélkül öngyilkosságot elkövetni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem akarom megölni magam. írnom kell egy esszét a fájdalom nélküli öngyilkosságról, de egyelőre semmit nem találtam.
2012. ápr. 21. 10:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
15%
Nem is fogsz találni semmit, mert ha nem fizikai a fájdalom, akkor lelki.
2012. ápr. 21. 10:37
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
A gáz- és a fagyhalál fáj a legkevésbé. Mondjuk, a fagyhalál az elején egy kicsit fájdalmas, amjgy érzel, de amikor a szervezet megszokja, már közömbös és idióta révületben hal meg az illető.
2012. ápr. 21. 10:43
 3/38 anonim ***** válasza:
72%
Én az altatóra szavaznék. Ha a "jelölt" összeszedte a bátorságát, mert az kell, beszed annyi altatót, amennyit csak bír, és szépen lefekszik. A gyógyszer lassan felszívódik, az ember szép lassan örökre elalszik, és nem érzékel az egészből semmit sem.
2012. ápr. 21. 10:46
 4/38 anonim ***** válasza:
86%

- méreginjekció, amit Amerikában használnak a kivégzésekhez

- akkor gyógyszer túladagolás, pl. altató, v szedatívum, esetleg fájdalomcsillapító. Ezektől szépen elalszol, és álmodban ér a halál, bár esélyes, h előbb hányod ki, minth belehalj

- ha jól csinálod - itt a hangsúly -, az akasztás is hatékony, hisz elvileg azonnal eltörik a nyakad, amibe belehalsz, így nem fáj

- gázmérgezés - valami olyan gázt, ami altató hatású, bár egy szimpla szénmonoxid-mérgezéskor is elájul az ember, és onnan már nem fáj

Tulképp minden olyan módszer fájdalmatlan, ami eszméletvesztéshez vezet, onnan jutsz át a másik oldalra.

2012. ápr. 21. 10:46
 5/38 anonim ***** válasza:
29%
Fájdalom nélküli öngyilkosság nincs. Ugyanis találhatsz módot, hogy neked ne fájjon, de lehet, sőt biztos, hogy másnak fájni fog. Erre is gondolj, amikor az esszédet írod!
2012. ápr. 21. 10:50
 6/38 anonim ***** válasza:
5%
3. válaszoló: Az öngyilkossághoz nem bátorság kell. Az öngyilkosság az gyávaság. Jóllehet, nem tagadom, hogy lehet valakinek olyan mérvű lelki fájdalma, hogy nem lát más kiutat. Ez akkor is gyávaság. Ekkor kellene valaki a közelben, akire lehet támaszkodni.
2012. ápr. 21. 10:59
 7/38 anonim ***** válasza:
97%

"Ekkor kellene valaki a közelben, akire lehet támaszkodni."

Na ez az, ami nincs a legtöbb öngyilkosságot megkísérlő embernek.

Szerintem senkit sem szabad megítélni, hiszen nem vagyunk egyformák, a fájdalomküszöbünk sem egyforma, lehat hogy az, amit te könnyűszerével átvészelnél, abba valaki más belerokkanna...

2012. ápr. 21. 15:14
 8/38 anonim ***** válasza:
25%

6.válaszolónak:

Aki öngyilkosságon gondolkodik, az valóban gyáva, mert fél ÉLNI, azért tartom "bátornak", mert megteszi.

2012. ápr. 21. 16:29
 9/38 anonim ***** válasza:
19%
7. válaszoló.: Nem itéltem el senkit. Én szimplán leírtam amit gondolok az öngyilkosságról és nem azt, hogy XY gyáva. Az öngyilkosság egy beszűkűlt tudatállapot eredménye. Ez már a végső elkeseredés. Mivel nincs akinek elmond, hogy mit érzel. Ha túléled, egy ürességet érzel, hogy mi lesz ezután. Te tudod mi lesz utána? Egy teljesen más élet.
2012. ápr. 21. 19:40
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Kedves 3. válaszoló: Szerencsére - legalábbis az írásodból nem ez derül ki - nem találkoztál még öngyilkossal. Nem mindenki feltétlenül meghalni akar, hanem más lehetőséget már nem lát arra, hogy a környezetének jelezze: BAJ VAN!!!! Persze van olyan is aki komolyan gondolja, annak - sajnos vagy nem, mindenki döntse el maga - a többségének sikerül is.
2012. ápr. 21. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!