Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran szorul a tüdőmbe...

Gyakran szorul a tüdőmbe levegő. Mitől és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Pár hete nyom a tüdöm(mostanában a hörgőknél). Levegő jön fel belőle, minta büfögnék. Mitől lehet? Voltam vele 2 hete orvosnál, de csak meghallgatta és azt mondta nincs szervi bajom és az idegesség, szorongás váltja ki ezeket a tüneteket. Kaptam nyugtatót, valamennyit segített. De újra kezdem érezni ezt a nyomást. Vettem ambroxolt, ami hörghurutra van, hátha az tapadt meg a légutakban. Volt már valakinek ilyen problémája? Nagyon félek nem-e daganatom van vagy valami súlyos probléma. (Készülők tüdőszűrésre) 22 éves lány vagyok és soha nem dohányoztam.
2009. jún. 24. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

"azt mondta nincs szervi bajom és az idegesség"

"Nagyon félek"

Az orovos is megmondta, hogy csak beképzeled, és lám, magad is leírtad lényegében, hogy direkt streeszeled, idegesíted magad miatta. Akkor ne csodálkozz, hogyha előjön. Próbálj nem rá figyelni, elmenni a barátokkal valahova, sportolni, netezni stb, vond el a figyelmed róla.

2009. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. jún. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!