Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesegyulladás gyógyul magától?

Vesegyulladás gyógyul magától?

Figyelt kérdés

3. napja sínylődöm ezzel.

Lázcsillapítót vettem be eddig aspirint aztán az orvos nem írt fel antibiotikumot csak algopirint, azt szedtem. Tegnap 3. visszalázasodtam, ma nem voltam lázas, tudtam kimozdulni is. Hőemelkedésem van viszont egész nap, 37,5-37,8. Szóval jobban érzem magam, nem éreztem magam 40 kilóval nehezebbnek, mint előző napokban és tanulni is tudtam rendesen. Meggyógyulhatok? A vizelet mintát be kellett adnom laborba ma, amit holnap néz meg az orvos (előtte is küldtem vizelet mintát, de azt mondta a reggeli vizelet nem jó).

Izzadtam tegnap (egyébként mindig) a lázcsillapítótól, betakaróztam, törölköző alattam, ruha nélkül feküdtem 2 takaróval és pléddel órákig. Ez segített szerintem, és persze melegben vagyok, bár most megint elkezdtem fázni.


2012. máj. 9. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy az oldalam nagyon fáj mindezek ellenére. bár reggel nem igen, most estére már ülés, fekvés közben is fájdogál gyengén.
2012. máj. 9. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
magától nem fog meggyógyulni. igyál rengeteg folyadékot. igazából kéne antibiotikum is, de mivel az orvos nem írja fel így ez kimarad. mindenképp pihenj, maradj ágyban, mert ha nem gyógyulsz meg rendesen, komoly következményei lesznek.
2012. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a választ!

Iszok teát, mindennap több litert.

2012. máj. 9. 20:05
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként milyen következményei lehetnek? nagyon megijesztettél.
2012. máj. 9. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:

A laborlelet után ad neked majd specifikus gyógyszereket. Örülj neki, hogy nem ír fel nyakra-főre antibiotikumot.

Ha kezelteted nem kell tartani szövődményektől.

2012. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha krónikussá válik a gyulladás, akkor veseelégtelenség lesz a következmény.
2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat :) megnyugodtam. Most is iszom a fél literes pohárból a meleg teát.
2012. máj. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!