Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok gépelés miatt a csuklómon...

Sok gépelés miatt a csuklómon felül kijött egy "pukli", amire régebben azt mondta a sebész, hogy ízületi folyadék. Muszáj gépelnem, ez a munkám, de fáj tőle a kezem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A sebész azt mondta, amikor 2 éve voltam nála, hogy műtét, vagy nyomni kell a púpot - amitől persze még jobban fáj. Valaki tud valami egyebet?
2009. jún. 25. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ganglionod van. Ezt pedig általában műteni szokták. Ha rákeresel a neten, találsz róla leírást.

Szerintem a műtét.

2009. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Műtét.Vagy pihentetés.Vagy csuklószorító merevítő.Nekem rajzolnom kellett, ezért nem műtettem meg.Merevítővel tudtam dolgozni, de kevésbé terheltem az izületeimet.
2009. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen az orvosoknál az első megoldás vágni akár 3havonta is képes újra kijönni ...hiába mütik - esetleg injekcios tüvel lecsapolni ezt is alkalmazzák

pedig van rá megoldás!! de mindenkinél más és más 3 honap alatt eltünik felszivodik se szúrás se műtét

[link]

2009. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

uklószorító merevítőt hol lehet venni?

Kedves 3., és mi ez a megoldás, én nem értem erről a linkről! Nekem olyan van, mint a 2. kép! :(

Műtét csak végső esetben...

2009. jún. 25. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez a homeopátia és a természetgyógyászat eredménye és egyénre szabott mindenkinél 15embernél már elmult egyiket sem kelllett müteni .. ez a képen eléggé durva a többiekéhez képest,mert ez már 3.5cm es és több mind 2 centire kidudorodó volt ...
2009. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászati segédeszköz bolt.
2009. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!