Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a derekam táján...

Mitől fájhat a derekam táján a gerincem? Volt már nektek ilyen gondotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mivel kezeltétek? Sajnos mozgás szegény életmódot folytattam, így sokat híztam. Elkezdtem edzőterembe járni, és az egyik gyakorlatnál történt valami, mert azóta fájdogál, érdekes mert napközben mintha semmi bajom nem lenne, de alvásnál, meg pokolian fáj. Hajnalban (minden nap, bármilyen ágyon) 3-4óra körül, arra ébredek hogy le akar szakadni a derekam. (ha vizelés vagy széklet ingerem van, akkor brutálisan fáj! ) Ilyenkor (wc után) fogok egy nagy párnát, és ülve, nekitámasztva a falnak alszok. Félek, hogy gerincferdülést kapok. Voltam vizsgálatokon (nőgyógyász, csontsűrűség vizsgálat), de senki semmit nem talált. Szerintetek?

#fájdalom #gerincfájdalom #ülve alszok #leszakad a derekam
2012. máj. 24. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt/van ilyen gondom(nekem meghúzodott).Jógázok és pilates gyakorlatokat végzek, mióta elkezdtem azóta már enyhűlt.
2012. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!