Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köteles-e iskola orvos igazolá...

Köteles-e iskola orvos igazolást adni ha rosszul lettem ma és nem tudtam elmenni a háziorvosomhoz?

Figyelt kérdés
ma lettem rosszul de már holnap megyek suliba és egyuttal elintézném az iskolaorvost is hogy elöző napra adjon igazolást
2012. máj. 24. 18:05
 1/4 tetris ***** válasza:

Tudod már, hogy mitől lettél rosszul? Mert ha nem, akkor holnap is bekövetkezhet egy rosszullét. Ki kellene vizsgáltatnod magad.

Egyébként pedig egynapos hiányzást anyukád is igazolhat, nem kell hozzá elmenni orvoshoz.

2012. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző napra nem fog igazolást adni, hisz nem látott. Aznap kellett volna. Egy orvos sem fog látatlanban igazolást adni neked, kivéve, ha mondjuk ismered és "haveri" alapon teszi.
2012. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak az napra ad ki igazolást az orvos, amikor nála voltál.
2012. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de nem tudtam mikor rendel ésazert nem mentem el hozzá. hát nagyon remélem h ad
2012. máj. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!