Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az abortusztabletta kb....

Az abortusztabletta kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan ellene vagytok, én se igazán szeretném, de nincs más választásom, szóval légyszi' ne fikázzatok.

2012. máj. 28. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy MÉG nincs engedélye, még csak vitázik róla a parlament, hogy engedjék-e.
2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs abortusztabletta.

Az abortusz egyébként 30 ezer forint.

2012. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És akkor mégis mit lehetne tenni? :S
2012. máj. 28. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:

egyelőre nem is lesz.

(esemény utáni van ugye az kb. 6000 ft)

meg az abortusz.

2012. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit kellene tenni?

Hát ha nem akarod megszülni, akkor elmenni abortuszra...

2012. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De a rendes abortuszt még nem szüntették be? Mert én így tudom. :S És az kb. mennyi lenne?
2012. máj. 28. 22:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. 30 ezer forint körül van. Váákumos aspirációval végzik ugy tudom.
2012. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Bocsi, de megszakad a szívem azért a kis életért, ami benned fejlődik.3 hónapos kisbaba anyukája vagyok.Nem szeretnéd inkább kihordani és örökbe adni valakinek, aki nagyon vágyik gyermekre? A Bölcső alapítvány mindenben segítene neked.

Gondolom az nem szempont, hogy egy 12 hetes embrió mindent érez már, tudja hogy mi történik vele, ezért ezzel nem is érvelek. :(


[link] Várandós anyáknak

bármikor hívható

telefonszám:

+36-20/944-3566


E-mail: zita@bolcso.hu

2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tabletta nincs, csak egyes magánklinikákon, de amennyit oda fizetnél, már megvan finanszírozva belőle a gyereked első éve.

Az abortuszt nem tiltották be, nem is fogják.

Mindig van más választás. Nem fikázlak, de tényleg. Válsághelyzetben beszűkült az ember. Érdemes lenne megkérdezned olyat, akinek már volt ilyen (itt a kommentekben pl többen is írnak róla, akiknek már volt: [link] Szóval nem a néma sikoly felé terelgetlek, nyugi, azért is írom, hogy csak a kommenteket nézd.

2012. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Leírtad ezt a második mondatot, de igazából ez Benned szól. Nem fikázunk, de hidd el mindig van más megoldás! Annyi ember foglalkozik életmentéssel, válságterhességekkel, nézz el ezekre az oldalakra is! Sok erőt a küzdelemhez! Mondj igent a babára!
2012. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!