Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Éjszaka nem...

Normális vagyok? Éjszaka nem merek "normálisan" elaludni! Folyt. LENT!

Figyelt kérdés
Mármint csak úgy merek,ha a takaró félig a fejemen van,és ha a kezem a xám előtt van(Hogyha meg akarnának fujtani,akkor még legyen levegőm):)Tudom ez hülyén hangzik,de rettegek attól,hogy megölnek!Félek,hogy bemásznak az ablakon,kirabolnak minket,és megölnek!Az ajtót,gázt,ablakokat mindig ellenőrzöm,hogy el van e ill. be van e zárva!Tudom hogy ez irracionális,de úgy érzem,ha egyszer nem figyelek,akkor valaki megöl!Pedig még csak haragosom sincs,élem a magam unalmas életét!Nem értem akkor miért van ez?
2009. jún. 30. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont azért történik, mert unalmas az életed, és tudat alatt így "dobod" fel.

Tűzz ki magad elé életcélokat, terveket, álmokat. Valósznűleg úszol az árral és nem történik semmi.

De talán menj el egy szakemberhez aki ezekről részletesebben tud beszélni, és akinek te is mindent el tudsz mondani!

2009. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez már évek óta tart,és csak mostanában uncsi,mert itt a nyár,én meg egy falun lakok,és itt az élet egyenlő a nullával,barátaim meg itt nincsenek,mert itt olan tartózkodóak az emberek.Kolis vok,és ott meg a suliban is sok barátom van,de ahányan,anni felé,vagyis marad a gép meg a tv!Este csak úgy alszok el,hogy ne támadjanak olyan gondolataim,hogy megfujtanak,hogy történeteket taalálok ki.ezeket már 6.os korom óta!Nincs olyan este,hogy ne így aludnék el!Nem tudom ezt elhagyni!Most 18 vagyok!Normális ez?
2009. jún. 30. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegség és szakorvost igényel (pszichológus)!!! Főleg, ha már évek óta tart! Nekem is volt, én űrlényektől és gömbvillámoktól féltem évekig... Igaz, nekem elmúlt, de volt benne némi keresztény hatás is, amiért elmúlt, esetleg az is segíthet, ha beszélsz egy lelkigondozóval, már ha van a közeledben ilyen lehetőség.
2009. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!