Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen lehet visszeres a...

Paris hilton kérdése:

16 évesen lehet visszeres a lábam?

Figyelt kérdés
Mert az egyik lábamon a combomon jobban látszanak az ereim kb. 2 hete .De sokat sportolok attól látszhatnak az erek?
2009. jún. 30. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
általában ez öröklődik, ha megnyugtat nekem már 10 éves koromban is voltak viszereim...
2009. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is 16 éves vagyok, nem vagyok duci, de nem is sportos, hanem ilyen átlagos... pont jó :D

Nekem is a vádlimon vannak visszereim, de már kb egy éve, nemrég vettem észre,h már máshol is van :S

de ez nemcsak az öregeknek van?????

és 16 évesen lehet egyáltalán vele valamit kezdeni?

2009. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos lehet visszeres. dolgoztasd sokat a ábadat, sporttal.

A som állástól és sok üléstől is lehet visszeres. ez tulképp a vénák gyulladása, nekem a lioton gél jól bevált.Nem korfüggő, hanem genetika.

27/L

2009. jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én vagyok az első válaszoló...kezdeni nem sokat lehet vele, illetve vannak lézeres kezelések, de ez méregdrága, és nem is képes megbirkózni a nagyobb viszerekkel. Amúgy nem valami egészséges, általában a trombózisra való hajlam egyik jele a viszér, orvoscsaládból származom, szóval hallgatom eleget a szüleim siralmait. Nekem azt szokták mondani, hogy a viszéresek ne végezzenek állómunkát, mivel úgy rosszabbodik. A hizásnak ehhez semmi köze, én kifejezetten deszka vagyok, anyukám is vékony, de ő is viszeres! ez genetika.
2009. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De pont az hogy nagyon sokat sportolok ..
2009. jún. 30. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem az neked csak seprűvéna (ilyen kis vékony erecskék látszanak). nagyon nem lehet mit tenni ellene, nekem is ilyen 23 évesen. én sajnos egyértelműen örököltem, anyukámnak meg nagymamámnak is ilyen.
2009. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!