Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A székrekedést okozó gyógyszer...

A székrekedést okozó gyógyszerek hízlalnak is (emiatt)?

Figyelt kérdés
Nincs ráírva külön hogy hízlal, csak az hogy székrekedést okoz. Okozhat ez hízást is? Csak azért gondolom mert hogy az emésztésemet 'tönkreteszi'.. nem tudom mi a neve, valami vérszegénységre és vashiányra.
2012. máj. 30. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hízni nem fogsz tőle, viszont egyél mellé székletlazító ételeket.

Rostban gazdag zöldséget, gyümölcsöt, esetleg reggelente 1 kanálnyi utifűmag héjat. Szükséges még a bőséges folyadék fogyasztás.

2012. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Víz visszatartó hatásuk azért van.
2012. máj. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem.. hát akkor nem szedem, egy kérdésem van még, a vérvétel gondolom kimutatja hogy szedtem-e? de azt nem hogy mennyit, hány napja? csak mert akkor vérvétel előtt beveszem de ha hízlal akkor nem szedem.
2012. máj. 30. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hízlal! És nem ok nélkül írták fel neked.
2012. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megnéztem, hátha tudja valaki konkrétan. neo-ferro-folgamma a neve. kettőt kéne szednem de megegyeztünk hogy csak egyet szedek.
2012. máj. 30. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!