Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gerincem alsó vége közelében...

A gerincem alsó vége közelében meghúztam egy izmom, és nagyon fáj egyes mozgásoknál, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Főként felálláskor, vagy ha rossz üléspozíciót veszek fel, esetleg, ha bármilyen hirtelen mozdulatot teszek testtel, pl. tüsszentés. De mostanában már a szimpla ülés is fáj, de az nem elviselhetetlen.

15 éves vagyok, és az iskolába járást is alig bírom, az apám nem vesz komolyan, szerintem azt hiszi, csak kényeskedem. De nem. Bár olyan egyszerű lenne...



2012. máj. 30. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni: Az orvos felírt fájdalomcsillapítót, görcsoldót, de eddig ha segítettek, a hatásuk csak elenyésző volt. Testnevelés óra alól kaptam felmentést. Most tervezem, hogy izomlazítót veszek, de az csak tüneti kezelés, és nem biztos, hogy olyan hatásos.
2012. máj. 30. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél lóbalzsamot. Ez nem vicc, gyógyszertárban, gyógynövény boltban kapsz. [link]
2012. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülj be egy kád meleg vízbe, utána meg kérjél meg valakit, hogy masszírozza meg neked ott ahol fáj, valami mentholos krémmel / Lóbalzsam/
2012. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!