Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fitymaszűkület, vagy letapadás...

Fitymaszűkület, vagy letapadás? Megoldódhat magától?

Figyelt kérdés
Kisfiam (2 év 9 hónapos) fütyijén nem tudom felhúzni a bőrt, csak egy kb. 2 mm-es lyuk van rajta. Már egyéves kora óta húzogatjuk neki de csak nagyon kicsit tágult! A doktornő szerint meg kell oldani, de a férjem nem akar semmilyen drasztikus beavatkozást, mert azt hallotta, hogy néha magától is rendeződik a dolog. Csak az a baj, hogy szerintem ahogy nő, úgy lesz egyre kellemetlenebb neki!

2012. máj. 31. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, lehet kapni olyan krémet, ami megpuhítja a bőrt, és így könnyebben nyúlik. Hasonló, mint a terhességi csíkok elleni kenőcs. Talán egy próbát megérne...
2012. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Három fiam közül kettőnek volt ilyen, és magától megoldódott. Azt a tanácsot kaptuk, hogy várjunk 10 éves korukig és kis korukban ne mocorgassuk, mert egy pici berepedés elég, és a természetes szűkület még tovább szűkül. . Az egyiküknek még volt egy kis letapadása 10 évesen, azt kézzel felhúzta a doki és kész volt.
2012. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Más a letapadás és más a szűkület. A letapadás oldódhat magától, de a szűkület nem fog elmúlni automatikusan vagy tornáztatás eredményeként. Szerintem hallgassatok a doktornőre, jobb ezen minél hamarabb túlleni!
2012. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!