Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A görögszéna teától illetve...

A görögszéna teától illetve kapszulától tényleg érdekes inkább büdös szagú lesz a bőröm? Milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A görögszéna teát én konkrétan egy az egybe kiizzadtam. Nah jó ez persze nem igaz így, de a hónaljamon az izzadságnak teljesen olyan fűszeres szaga volt mint a magoknak. Dezodor ha reggel kented, nem nyomja el, de ha már ott a szag és mondjuk lefújod spray-vel az elnyomja. Ha pedig abbahagyod a kúrát pár nap (esetleg egy hét) alatt kiürül a szervezetből és ismét olyan szagod lesz mint régen.

Hogy a bőrömnek más szaga lett volna tőle azt nem tapasztaltam.

Te miért fogod inni/szedni?

2009. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Cicinövelésben bízva próbálnám ki....

:D Egy próbát akkor megér :), hátha lesznek mellek!

28/N

2009. júl. 1. 22:39
 3/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Volt valami hatás?
2010. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát végül nem próbáltam. :((
2010. jan. 23. 23:07
 5/6 anonim válasza:
Én próbáltam! Nem lett nagy az eredmény csak feszesek és teltek lettek a cickóim. És igen egy az egyben olyan szagod lesz, nem mondom, hogy büdös, inkább érdekes...
2010. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyáltalán nincsen "Büdös" szaga, juhar illatúnak szokták nevezni, inkább ilyen legyen mint a jellegzetes hónalj szag.

Ha alaki melletted izzad és nem használ dezodort attól undorodsz, szerintem a görögszéna érdekes "illata" nem váltja ki ezt a hatást.

2011. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!