Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Könyökfájás ellen valami okos...

Könyökfájás ellen valami okos ötletet mondanátok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kondizok, és lassan másfél hónapja fáj a könyököm bizonyos gyakorlatoknál, pl. fekvenyomásnál, már próbáltam pár hét kihagyást de miután visszamentem ugyanúgy fájt, és már próbáltam mindenféle krémet de nemigen jöttek be, szóval megköszönném ha valaki tudna pár okosat mondani, ja és orvoshoz nemsikerül eljutnom nem is nagyon akarok. :S
2012. jún. 5. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig orvos nem ártana, hogy tudjuk mitől fáj a könyököd.

Lehet gyulladás, kezdődő porckopás, köszvény stb.

2012. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez igaz lehet, csak általában egyből röntgenre küldenek, és nekem idén elég sok röntgenem volt, nem akarok sok sugárdózist kapni :S
2012. jún. 5. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
De azt sem szeretnéd, ha urambocsá' lebénulnál, vagy olyan fájdalmad lenne, hogy a falat kaparod.
2012. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alkar feszítőizmait a karcsonthoz rögzítő ín gyulladását szokás tenisz könyöknek nevezni.Az állapotot az ismételt emelések is előidézhetik. Jeges borogatást kell rá tenni, és pihentetni kell, nem szabad folytatni azt a tevékenységet, ami előidézte a bajt. A fásli, vagy a gumiból készült könyökvédő enyhítheti a panaszokat.
2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
persze hogy nem szeretném, lehet rá is szánom magam hogy megnézetem valakivel, és már kapartam a falat miatta... nagyon elegem van már :S
2012. jún. 5. 19:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, már próbáltam a pihentetést, a borogatást, és a fáslit is, de nem hatottak, vagy csak egy darabig, és a gyakorlatot nem szeretném abbahagyni :S
2012. jún. 5. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem pihenteted, krónikussá fog válni, és akkor már csak a cortisol tartalmú injekciók segíthetnek rajtad.
2012. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) majd akkor valamit alkotok :S
2012. jún. 5. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!