Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúró alhasi fájdalom jobb...

Szúró alhasi fájdalom jobb oldalt. Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Nem erős fájdalom,de egy két napja tart. Inkább csak érzem,mint hogy fájna. Lehet csak beképzelem, világ életemben féltem a vakbélgyulladástól. Tavaly egyébként vesekövem volt. És felfázós típus vagyok. Mi lehet még? Semmi egyéb tünet nincs. Ha sétálok érzékenyebb.

25N


2012. jún. 16. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Amilyen hamar csak lehet, menj ügyeletre, mert tényleg lehet vakbélgyulladás.
2012. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
nem feltétlen vakbélgyulladás de az orvos többet segít azért van
2012. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom,csak dolgozom ma is holnap is, és nem akarok azért szabad napot kivenni mert egy kicsit fáj a hasam. Nem is folyamatos fájdalom,csak néha bele nyilall. És nem is igazán zavaró,csak kellemetlen.
2012. jún. 16. 09:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fájdalom egy bizonyos testtartásra enyhül, könnyen lehet vakbélgyulladás. Tapasztalt sebész onnan megmondja messziről, kinek van vakbélgyulladása, féloldalas görnyedt testtartás. Félülő helyzetben enyhül, nyomásra éles fájdalom. Gyakran jár együtt lázzal, ha lázasodsz, futás az ügyeletre. Amúgy meg urológia, szerintem visszajött a veseköved, többet kéne innod.
2012. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót, ilyesmire voltam kíváncsi. nem függ a testtartásomtól, és nyomásra sem érzékeny, szóval reménykedek, hogy nem erről van szó...
2012. jún. 16. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
nem feltétlen férjem sebész és távolról sem mondják meg mig az ultrahang nem mutatja, feleslegesen nem tárnak fel senkit! Simán lehetne akár petefészek torsio is! A mc bourney pont ami ilyenkor árulkodik meg a magas fvs
2012. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én sem azt mondtam, hogy vizsgálat nélkül nyitogatnak, ennyire nem állatok:)

Csak a gyanúhoz elég, eddig 3 embert láttam, akinek volt ismerősök közül, elég furcsán ment mindegyik, apám volt az egyik.

2012. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ha tapasztalt a sebész ha nem (általában tapasztalt hamár obeengedik a műtőbe)megvizsgálja és ha vakbélgyanus ultrahangra küldi el, és csak utána operálnak addig nem!


eőző voltam

2012. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

de ha vakbél lenne, akkor erősödne a fájdalom, vagy nem? Legalábbis én laikusként azt gondolnám. Viszont ugyan olyan. Kb olyan érzés,mintha 10 percenként megszúrnának egy tűvel, de nem fáj, csak kellemetlen.

Megnéztem ezt a mc bourney pontot is, nekem annál lejjebb fáj.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. jún. 16. 11:54
 10/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Kiderült végül hogy mi volt a probléma?

2012. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!