Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvos Szolnokon Dr....

Milyen orvos Szolnokon Dr. Vízkeleti József urológus?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok.Köszi.
2009. júl. 6. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenféle sz*rt felír aminek semmi hatása aztán elküd máshova!
2009. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:( Ez nem valami biztató...
2009. júl. 11. 14:04
 3/3 Kocsmáros válasza:

Csak a doki mitt regisztráltam be, mert amit az első válaszadó írt, elég nagy baromság.


Az egyik legjobb urológus Szolnokon, pedig sajnos volt már alkalmam 1-2 szolnoki dokihoz korábban (varikokele, herevísszér miatt) és ő volt az egyetlen, aki korrekt módon tájékoztatott, segített mindenben. És nem csak ebben, más betegségben is tudott javasolni dokit, további kezeléseket, odaküldött ahova kel.


Amit csak lehet, próbál konzervatív kezeléssel megoldani és nem gyógyszerekkel, tehát lehet felír (vagy inkább javasol) 1-2 egyéb készítményt, de én marhára díjazom azt, hogy nem rögtön valami izomgyógyszert ír fel. Apámat is hozzá vittem, mert utolsó 1-2 alkalommal másik doki magánrendelésén is paraszt volt az adott doki.


Betegeivel rendes, empatikus, normálisan beszél, nem lekezelő. Csak ajánlani tudom a doktor urat!

2017. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!