Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van gyógyszer a napallergiára?

Van gyógyszer a napallergiára?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
gyógyszr ill. gyógymód?
2009. júl. 6. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs 2 egyforma ember,bőrgyógyászhoz menjél el,s speciális krémet fog bőrtípustól és allergiád stádiumától függően.Ne próbálkozz mindenféle dologgal,csak ronthat a bőrödön.
2009. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
antihisztamin elvileg segíthet. azaz olyan gyógyszerek amik ezt a hatóanyagot tartalmazzák. de majd az orvos jobban megmondja, én nemvagyok orvos
2009. júl. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem fejetlenül akartam mindenféle gyógyszert kipróbáni,csak azért kérdeztem mivel észleltem magamon a tüneteket,és megijedtem h le kell mondanom a napozásról....most kezdtem orvoshoz járni a problémáimmal,és allergológhoz nehéz közeli időpontot kapni....köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 7. 19:46
 5/6 anonim válasza:
Én nekem is ez a problémám. Én Fenistil-lel kenem, én Béres kalcium tablettát szedek.
2010. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
béta karotin + e vitamin
2011. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!