Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Homlokon nagyon izzadós...

Homlokon nagyon izzadós vagyok, talán jobban, mint hónaljnál. Ott is használhatom a Solutio antisudorica-t?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de vigyázz a szemedre, és csak keveset, mert hónaljon is nagyon csíp, nekem ki is marta, nehogy az arcbőrödnek baja legyen.
2012. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem sebesre marta a honomat de 1hétután már etljesen emgszokta
2012. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek a sérülések mennyire voltak durvák? Megéri egy hétig sebes homlokkal mászkálni?
2012. júl. 9. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használd, a betegtájékoztatóban pontosan leírják melyik területeken lehet használni, ebből következően hol nem lehet(ergo arcot nem). Nekem meg száraz és kiütéses lett a hónaljam tőle...
2012. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hali, végül azóta találtál rá megoldást? Én most higítva használtam a homlokomon a soultio-t, meglátjuk mi lesz belőle. Iszonyatosan zavaró a homlokizzadás, bulizásaimat rendszeresen megkeseríti a nyáron.
2017. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!