Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ebben a melegben arnyekban is lehet barnulni/egni?

3.-on lakunk az erkelyen van egy 2 meter atmeroju napernyonk. Alatta fekszem es nem tudom hogy van-e ertelme?! Teljesen arnyekban vagyok.

2012. júl. 3. 12:57  Privát üzenet  

A válaszok
Ilyenkor nem sok értelme van legfeljebb alatta hőgutát kapsz. Nem azért mondják az orvosok, hogy 11-15 között ne legyél napon. Persze ez a forróságba értendő az árnyékosra is.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2012. júl. 3. 12:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Arnyekban nincs itt font annyira meleg, inkabb pont jo.. A lakasban sokkal melegebb van sajnos es ezert jottem ki.

# 2/6Időpont 2012. júl. 3. 13:01 Privát üzenet
Igen lehet barnulni, mivel a környezetből visszaverődő fény is barnít, ezt nevezik szórt fénynek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2012. júl. 3. 13:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!:)

Novereim mondtak hogyha barnulni szeretnek akkor ne a napra fekudjek hanem fa ala, napernyo ala.

Es meddig fekudjek kint h latszodjon valami?

Eddig 30 perc telt el. Hol ultem hol fekudtem.

# 4/6Időpont 2012. júl. 3. 13:16 Privát üzenet
Nekem elég érzékeny bőröm van, a strandon mindig az árnyékban igyekszem tartózkodni + 30-as faktorú naptej. Sajnos az esetek többségében így is leégek...

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2012. júl. 3. 13:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké.

# 6/6Időpont 2012. júl. 3. 13:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan hűsíted magad ebben a melegben utazás közben?
Hogy tudtok aludni ilyen nagy melegben?
Hétfőn lesz műtétem, nem ihatok és nem ehetek előtte nap este már. Hogy fogom kibírni ivás nélkül pont a legnagyobb melegben?
Ebben a dög melegben lelehet önteni testmeleg (langyos) vízzel a kutyánkat? Csóró, nagyon rosszul van, árnyékban van, de úgy liheg. Hogy segítsek neki?
Ilyen melegben altatnátok kint a babát árnyékban? Délelőtt 10 körül és délután 5-6 körül. Baja nem lehet, igaz?
Ilyen melegben meddig hagyjátok pancsizni a kismedencében (természetesen árnyékban) a 20 hónap körüli kisgyerekeiteket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!