Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel orvoshoz forduln...

Érdemes ezzel orvoshoz fordulnom, nem röhögnek ki?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben többször éreztem, hogy szorít a mellkasom. Olyan, mintha valaki ráülne a mellkasomra, kb. a két mellem között és a torkomnál. Igazából semmi kiváltó okot nem tudok rá, most is csak gépeztem és rámjött. Tartott 2 percig és elmúlt. Múlt héten a kocsiban voltam így, akkor tartott vagy 5 percig. Változó az "időtartama", és mindig olyankor jön rám, amikor nem is számítok rá. Most mielőtt elkezdtem kirni a kérdést, akkor éreztem, de már újra érzem.

Anyu azt mondja menjek el dokihoz. De nem röhög ki? Mármint úgy értem, hogy nem mondja azt, hogy ennyi idősen mi bajom lenne? Biztos sok energiaitalt iszok, vagy valami?

(Amúgy nem iszok sokat :)


Szerintetek?

19/L


2012. júl. 4. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem menj el nyugodtan, nem fog kinevetni. Azt pedig, hogy mi bajod lenne ennyi idősen, nem fogja mondani. Sajnos a betegség nem válogatja meg, hogy hány éves korban jön. Én 20 éves vagyok, mégis autoimmun beteg. Szóval bármilyen életkorban jöhetnek gondok.


Nem megijeszteni akarlak:-)), csak ezért mondom, hogy menj orvoshoz, nem fog kinevetni!


Jobbulást!

2012. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hali!

Azonnal fordulj orvoshoz. Nekem ugyanezek voltak a tünetek decemberben, aztán végül csak bementem a sürgősségire mert annyira szorított. Onnan egyből intenzívre tettek, mert azt hitték szívroham, de kiderült, hogy szívizomgyulladás. Ez is elég komoly dolog, de kezelhető gyógyszerrel! Nem szabad elhanyagolni, mert baj lehet belőle. És nemfognak kiröhögni egyáltalán!


Üdv!

22/F

2012. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eNerdzsy ***** válasza:
100%
Ezért kinevetni a háziorvos biztosan nem fog. Megvizsgál és elmondja a további szükséges lépéseket.
2012. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Doki. Ha kiröhög másik. Amúgy nem fog. Egy labor és egy EKG mindenképpen és azután majd megmondják. Főleg ha felnőtt dokinál vagy, mert ő már megszokta. Nyugodtan menj el, legalább megnyugszol:) Amúgy se árt időnként megnézetni. (egyébként allergia, reflux is lehet, nem feltétlenül a szíved, de jó azt kizárni elsőnek)
2012. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont laboron voltam január környékén egy teljesen másik okból. Az rendben volt. Akkor is éreztem már ezt. Látni fog egyátalán vmit?
2012. júl. 5. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezért kiröhög az orvos, akkor neki van szüksége orvosra. De elmeorvosra.
2012. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menj mindenképpen! Ha elmondod a panaszaid biztos megvizsgál néhány dologra. Jobb időben, és nemlesz gáz!
2012. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!