Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a szerintetek leghitele...

Melyik a szerintetek leghitelesebb online egészségügyi szaklap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha ne netről gyógyítsd magad, 5 perc után az derül ki, hogy rákos vagy és napjaid vannak hátra. Ha bajod van, menj el orvoshoz, de a neten való keresgélésnek semmi értelme sincs. Ha egyértelműen tudod, mi a bajod, módszereket lehet találni, amik segítenek, de a diagnózist ne a net alapján állítsd fel magadról.
2012. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első válaszolónak teljesen igaza van!
2012. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a házipatika. Leginkább azért szeretem, mert nem csak betegségekről és életmódról írnak, de pl meg lehet keresni a gyógyszerek betegtájékoztatóit(amit itt a fórumon is igen sokan alkalmazhatnának...).

De ahogy az első írta neten nem lehet diagnosztizálni magad és ha úgy sejted bajod van fordulj orvoshoz, de most tegyünk úgy, hogy csak az egészséges életmódról szeretnél tájékozódni, akkor pedig ezt ajánlom.

2012. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha egészségügyi hírek érdekelnek, egészséges életmód tippek, kutatási eredmények, stb?
2012. júl. 12. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3., szerintem is a Házipatika, csak kíváncsi voltam/vagyok mások véleményére is.
2012. júl. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!