Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez vajon pánikbetegség?

Ez vajon pánikbetegség?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nehezen kapok levegőt meg szúr a mellkasomba (mostanában csak néha). Voltam orvosnál mert már nem bírtam. Küldött vérvételre nincs gond, hasi ultrahangon sem (vagyis van egy pici de azt mondták hogy szinte semmiség). Ügyeleten is voltam múltkor mert olyat produkált a szervezetem mintha infarktusom lenne. De azóta csak légzési nehézség van meg néha fáj a hátam. Már nem tudok mire gondolni. Asztma nem hiszem. Esetleg mellhártyagyulladás vagy a tüdőmmel lenne valami?

2012. júl. 12. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
tüdőszűrőn vagy mellkasi röntgenen voltál?
2012. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltam még egyiken sem mert a dokim nem küldött. Hétfőn megyek asztma szakrendelésre hátha ott csinálnak tüdőröntgent. Ha negatívak a dolgok akkor megkérdezem a dokim hogy esetleg tüdő meg mellkasröntgenre elküldene-e. Mikor elmentem stresszes voltam és ezt én is meg gondolom a dokim is annak tudta be. De már szinte nem is vagyok feszült de a problémák még így is megvannak :S Nem nagyon bírom már :/
2012. júl. 12. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!