Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz ha itthon egy tiszta...

Mi lesz ha itthon egy tiszta gilette pengével kivágok 1-2 anyajegyet és jól lefedem utána? úgy értem szabad ezt?

Figyelt kérdés
nincs sok anyajegyem, ami van az se nagy... 1 nagyobb van csak és nem akarom megadni az esélyt h a naptól, szolitól eltorzuljon..
2012. júl. 13. 16:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Semmiképp! Az anyajegy fertőződik meg a legkönnyebben! Csakis bőrgyógyásszal intézd! Már nagyon jó kis módszerek vannak erre!
2012. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad!!! Menj el egy bőrgyógyászhoz és, ha ő is úgy gondolja, hogy szükséges, akkor fájdalommentesen leszedi. De te ne birizgáld, mert épp az, hogy így ártanál neki sokat!
2012. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristen,ezt nagyon nem ajánlom!Mikor anyajegyet vágnak ki sebészeten,azt el is sütik meg összevarrják.Nekem 2-t vettek le.Ha ezt megteszed el is is fertőződhet,hiába próbálsz steril körülményeket biztosítani,mellesleg írtó rondán gyógyulna,ocsmány heg maradna utána.Nekem is heges,a varrat helye látszik,de rosszabb is lehetne.Amúgy nagyon fájna,ki se bírnád.Nem egyszerűbb lenne egy bőrgyógyásztól beutalót kérni sebészetre,ahol szakszerűen levennék?
2012. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké akkor nem próbálkozok vele, köszi a válaszokat!

A bőrgyógyász akkor is leszedi ha kérem vagy csak h úgy gondolja h le kell?


amúgy semmi baja látszólag..

2012. júl. 13. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd békén őket. Úgyis lesz még több. Azokat is le fogod szedetni? Ne kínozd magad feleslegese.
2012. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy anyajegyet nem felesleges leszedetni, hiszen nagyobb a valoszinusege, hogy indul benne elvaltozas. Meg ugye csunya is...
2012. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt meg ne próbáld!
2012. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ne is próbáld meg, bőrrákot is kaphatsz akár ha leszeded magadtól.
2012. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!