Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Pajzsmirigy...

Mitől lehet ez? Pajzsmirigy vagy kamaszkori probléma?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már kb 2-3 éve van egy nagyon nagy gondom. De ez csak nekem gond és szégyellem is. Nagymamám pajzsmirigy beteg, anyukám is bár ő szerintem csak hajlamos rá. Bennem is megvan a hajlam. 2 évvel ezelőtt voltam pajzsmirigy vizsgálaton de akkor minden normális volt. De már akkor is izzadtam mint a ló. De erre azt mondták hogy a kamaszkor. Nem múlt el. Izzad a tenyerem, talpam, és a hónomalja. Borzalmas. Szedek vitaminokat, vettem izzadás elleni kis folyadékot amivel bekell kenni az adott problémás területet (nem nagyon használt) Ez tényleg a kamaszkor vagy túl működik a pajzsmirigyem? Fogok menni orovshoz is kérek beutalót vérvételre, mert abból is megtudják állapítani. De azért megkérdezem, mert nagyon aggaszt. Az a legrosszabb amikor vkivel kezet kell fognom ááá...nagyon para van akkor.
2009. júl. 13. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, tudom, hogy sovány vigasz, de nekem is tocsogott a kezem középiskolás koromban, néhány barátnőmnek szintén. Nem tudom pontosan, mikor múlt el, de már egyáltalán nem jellemző rám, pedig nem csináltam vele semmit. Szerintem kb. 18-19 éves koromig tartott. Nem hiszem, hogy bajod van, tényleg "kamaszbetegség".


24/L

2009. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Óh köszönöm a válaszod:) megnyugtattál...de persze várom más véleményét is...de első válaszoló hálás vagyok neked:)
2009. júl. 13. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod megérted mi a biologiai funkcioja ennek az izzadásnak- valoszinü koros izzadás -ha magadra ismersz a leirásban

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__1..

műtét -botox esetleg áramos kezelés ezt tudja az orvostudomány ......

ha érdekel a megoldás priviben keressél meg itt nem reklámozhatok weboldalt..

2009. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesanyám szerint is nem kell foglalkoznom vele elfog múlni a kamaszkor befejezésével. Nem kaphatok amúgy se hormonkészítményeket mert még nincs kialakulva a hormonháztartásom se...csak felborulna az meg rossz lenne.
2009. júl. 13. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Erős izzadást nemcsak a pajzsmirigy hanem más hormonzavar is okozhat. Gyermekendokrinológiai, azaz anyagcsere rendelésre kérjél beutalót a házi orvostól és ő megnézethet mindent. Ettől függetlenül kívánom, hogy ne legyen semmiféle ilyen betegséged, de megnyugtató lenne tisztázni.
2009. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, még nem mentem orvoshoz de jó lenne mert most itt van a nyáriszünet, szal még a suliból se hiányzok.
2009. júl. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!