Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy probléma ha belekaptam...

Nagy probléma ha belekaptam az anyajegyembe?

Figyelt kérdés
Feküdtem,viszketett a hátam,gondoltam megvakarom és mikor nyúltam a hátmahoz,véletlen belekaptam az anyajegyembe,nagy probléma? Nem akarok rákos lenni :S

2012. júl. 18. 00:07
 1/3 anonim válasza:
Ha nemlett vele semmi akkor nemhiszem hogy enne valami bajod a nyakamon nekem is van egy minid belekapok pár percig fáj utána semmi és még élek pedig ez már évek ota így van. ha vérzik vagy ilyesmi akkor nézesd meg egy bőrgyógyásszal.
2012. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:) Eddig semmi baja,és ez nem szokásos esemény,de megnyugodtam,köszi:)
2012. júl. 18. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért az anyajegyek nem időzített bombák, nem kell annyira félni tőlük, de azért nem árt az óvatosság. Nekem egyszer elvágta egy anyajegyemet a párnám gombja, vérzett is. Aztán egyre furábban nézett ki, ahogy elkezdett gyógyulni. El is mentem levetetni, és utóbb kiderült, hogy nem volt semmi baja.
2012. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!