Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúró fájdalom a hátba? Mitől...

Szúró fájdalom a hátba? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár hete fáj a hátam( a mellkas magasságába),vagyis mintha belül fájna valami, s nem az izmok.

Néha tompa fájdalom, de van amikor szúró jellegű.

28N



2012. júl. 23. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tüdőd rendben van?


Nekem mondjuk nem egy pontban fájt, hanem össze-vissza szurkált. A dokim azt mondta Ca hiány. És tényleg. Mióta rendszeresen iszok Ca pezsgőtabit, nem fáj.

2012. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tüdőgyulladás elsődleges jele szokott lenni. Az az elmúlt hetekben könnyen kaphattál, ha kimelegedve hirtelen hűvösebb helyre kerültél, és nem terítettél magadra valami kardit. Vagy kimelegedve túl hideg valamit ittál.

Érdemes lenne elmenni egy dokihoz!

2012. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz.


Én is a tüdőre gyanakodtam. Szerintetek érdemes lenne tüdőszűrösre elmennem?

Legelső gondolatom még az volt, hogy nem a cigi miatt fáj.

2012. júl. 23. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen menj el tüdőszűrésre, ha 1 éven belül nem voltál. Arra is jó, hogy megnyugodj. + menj el a háziorvosodhoz és neki is mondd el, hogy mit érzel.
2012. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!