Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagadnak ki az erek a...

Mitől dagadnak ki az erek a kézfejemen?

Figyelt kérdés
Nem végzek fizikai munkát, nem stresszelek. Apámnak és tesómnak is ilyen. Lehet örökletes vagy valamilyen rejtett betegséget jelent? 25 éves lány vagyok és ez elég durva látvány.
2009. júl. 15. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég alacsony a testzsírszázalékod, ezért látszanak az ereid. Ez nem betegség.
2009. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, mert elég vékonyak, szálkás testalkatúak vagyunk. Köszi
2009. júl. 15. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarok új kérdést indítani, ezért írok ide, nekemis ez a gondom, de nekem a lábfejemen is ezvan és nagyon zavar! ez ellen nem lehet tenni valamit? akár műtéttel stb. hízni nem akarok.
2009. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erezett a lábfejem:D. Bár én fiú vagyok. Ahogy az első válaszban is írtam ugyanaz az ok. Persze vannak, akiknek véknyabbak az ereik és alacsony testzsírnál sem túl feltűnőek, de nálam pl. a lábfejemben "locsolócső vastagságú" erek vannak.:D
2009. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!