Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen lehet gyúrni?

14 évesen lehet gyúrni?

Figyelt kérdés
úgyértem ha elkezdek most gyúrni akkor azt hallottam h nem fogok nőni meg ősszetepadnak az izmaim ilyenek ésez igaz? és ilyebkorban van hátránya,előnye? a gyúrásnak
2009. júl. 15. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Gyúrjá wazze!
2009. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%

akkor ennyi erővel ne focizz ne sportolj ne sétálj ne fuss ne mozogj :D mert akkor is erősödsz ám valamennyire ha pl tesi órán vagy meg edzésen. nem így van ??? úgyhogy szerintem gyúrhatsz,csajok oda lesznek érted :P

15/L

2009. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Helló! Gyúrni lehet, bajod nem lesz tőle de nem kifejezetten ajánlatos! Az izmok nem "tapadnak össze" csak lehet hogy olyan teherbirás elé állítod magad amire még nem vagy kész. Gondolom az erő és a szép test kedvéért gyúrnál én a gyúrást csak 18-20 év felett gondolnám, javaslom hogy menj el inkább vizilabdázni vagy kung fu-zni illetve egyébb küzdősportokat űzni mert nagyából annyi izom gyűlik össze mint gyúrással, sokkal de sokkal egésségesebb és a lelket is fejleszti, a mozgás koordinációt és az ügyeséget. A gyúrás csupán izom. De te döntesz, a lényeg az hogy bajod nem lesz tőle ha óvatos vagy de nem javaslott!
2009. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Az izmaid nem tapadnak össze, ezt felejtsd el. De a növésnél már jó felé jársz. Ugyanis ha a gyúrásra megy el a szervezeted energiája (mivel 18 éves korig fejlődésben van a szervezet, van akinél még 20-21 éves korig is), akkor tényleg ennyivel kevesebb maradt a növésre. Én 17 évesen kezdtem el gyúrni, és kb 5 évig jártam, hetente 2-3x. Mindkét szülőmnél nagyobbra nőttem, bár nem vagyok túl magas, de 183 cm lettem. Lehet, ha nem gyúrok, akkor még nőttem volna 2-3 cm-et.
2009. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Most mit kellett lepontozni???
2009. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a válaszokat, amiket kaptál, hogy szerinted mennyire voltak számodra értékesek.
2009. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan gyúrhatsz.Én 11 éves koromban kezdtem el és semmi bajom sincs.Max erősebb és testesebb vagyok..

14/F

2011. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!