Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este a jobb labam...

Tegnap este a jobb labam terdhajlatban elkezdett fajni, ma reggelre pedig nem tudtam raallni, es azota sem. Nem tudom kiegyenesiteni a labam. Volt mar valakinek hasonlo problemaja? Mi lehet ez? Mit ajanlatos tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esetleg pukli, dudor a térdhajlatodban? - Baker cisztára gondolok.

Vagy esetleg egy meniscus darab beakadt az izületen belül, amiatt nem tudod rendesen mozgatni.- Volt valaha térdsérülésed, vagy régebben gyakori térdfájásod? Esetleg rendszeres térd- ropogás???

2012. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt valami hasonló problémám. Ugyanígy fájt és nem tudtam behajlítani, és ránehezedni is fájdalmas volt. Elküldtek UH-ra, ahol kiderült, hogy félholdporc-szakadásom volt. Pihentettem aztán utána jobb lett és újra elkezdtem sétálni, mászkálni végül elmúlt. Szóval lehet nálad is ilyesmi a gond.
2012. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Mara mar azert jobb, de meg par nap, mire a "regi" lesz. Pihentetest, es ket fajta fajdalomcsillapitot irtak fel, de 'itt' ennel tobbre sajnos nem is szamitottam.

Meg egyszer koszonom!

ui: dudor nem volt

2012. júl. 27. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!