Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire a hasamnál...

Miért fáj ennyire a hasamnál kicsit lejjebb?

Figyelt kérdés
a hasamnál lejjebb, ha picit megnyomom,vagy kiegyenesedek, rettentően fáj..... és nem tudom mitől, az orvosok is szokták, kicsit megnyomkodják nem e fáj,de nem tudom.. tegnap ketchupos kaját ettem, tejjel lehet ez játszik közre? pedig nincs elrontva a gyomrom...
2009. júl. 16. 19:17
 1/7 anonim válasza:
Ha jobb oldalt, akkor lehet, hogy vakbélgyulladás! Irány az orvos, könnyen lehet még műtét a vége!
2009. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a hasamnál lejebb, középen! ha megnyomom fáj:S és még menni is rossz.tehát ahol van a nadrág vagy az öv, a környékén...de nem szoritja semmi x_x
2009. júl. 16. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még nagyvécézés után is pár órával fáj, de nem megy a hasad, akkor lehet, hogy orvossal kéne megnézetni. De előtte azt mondd meg, lány vagy? Mert ha igen, lehet, hogy a havid jelez előre vagy a stressztől is fájhat a gyomrod, esetleg gyomorégés is lehet vagy gyomorfekély is...
2009. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok, 14éves nemsokára. de ilyen még nem nagyon volt, vagy csak enyhébben fájt. de most még menni is rossz.:S a havim nem olyan rég múlt el. :(
2009. júl. 16. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még. Hasad nem megy? Vécén voltál? Szólj anyukádnak, hogy menjetek dokihoz, nem esz meg :), lehet tényleg csak 1 kis gyomorégés akkor, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2009. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem megy a hasam és normálisan megyek wcre:S de rendben
2009. júl. 16. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy váletlenül felfáztál vagy gyulladásod van?
2009. júl. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!