Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként hogyan fürödtök?...

Esténként hogyan fürödtök? Állva, és tusoltok, vagy engedtek vizet a kádba, és vízben ülve lemossátok magatokat? Melyik az "egészségesebb"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mivel többen használjuk(szüleim tesóm és én) a fürdőt, nem szeretek ülni a kádban, mindig félek, hogy elkapok valamit.
2009. júl. 16. 22:54
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én tusolok. ez egészségesebb is, mint a fürdés.
2009. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

előző vagyok.

korábbi lakótársaimtól majd' hányingert kaptam. egy pár volt, előbb egyikük fürdött egy kád vízben, majd a másikuk ugyanabban. :S

2009. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát feltétlen vagy mosd ki a kádat magad előtt mindig és csak úgy ülj bele,de én inkább a tusolást ajánlom.Mivel a víz is cserélődik és frissel mosod magadat ez a legegészségesebb,mert a kádban a használt vízben ücsörögsz ugye.Én ha pl beleülök ,mert fázom vagy ilyesmi miatt akkor utána mindig lemosom még magamat tussal...
2009. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert egyik haverom, meg eldöbbent ezen, hogy sosem úgy fürdök, mert úgy kell...ki az a hülye aki folyatja a vizet végig.
2009. júl. 16. 23:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen melegben tusolok,amúgy amikor hideg van szeretek a kádban feküdni a forró vízben.

Ja,és rendszeresen takarítom a fürdőt,fertőtlenítem a kádat is.Mi is 5-en vagyunk,3 gyerekünk van.

Amúgy közös fürdőbe bele mész a vízbe pl:strandon?

Mert jobb esetben az ember nem otthon szokott elkapni fertőzést.

2009. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak zuhanyzónk van, de nagyon hiányzik a kád. Amikor volt lehetőségem kádban fürödni, akkor meg csak gyorsan zuhanyoztam :-( Én úgy tudom, hogy zuhanyozni sokkal egészségesebb, főleg a váltózuhany, meg takarékosabb is. Mondjuk én nem féltem attól, hogy elkapok valamit a családtagjaimtól a kádban, mert tudom, hogy egészségesek, meg rendszeresen volt takarítva, fertőtlenítve a fürdőszoba.
2009. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ülve tusolok, kádunk van, jólesik a vízfolyam, de oldalra hord a zuhanyrózsánk, úgyhogy egyrészt nem akarom, hogy a padló teljesen vizes legyen, másrészt kényelmesebb ülni egy fárasztó nap után.
2009. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
úgy látom én elég furán csinálom.először letusolok,hogy ne legyek koszos,majd befekszek egy kád vízbe.teszek bele fürdősót vagy olajat.én így szoktam.ha sietek,csak tus.
2009. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában zuhanyzok.
2009. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!